Poďte s nami na výlet za vínom a medovinou

Navštívte s nami veľké aj malé rodinné vinárstva a medovinárstva. Očaria vás romantickými vinohradmi, vôňou vína a medu.
www.autovili.sk

Vy dajte dokopy partiu 8 ľudí a odvoz zariadime my. Vy degustujte :) Ak máte záujem špeciálne o nejaké konkrétne vinárstvo, dajte nám vedieť a my všetko zariadime. A to aj mimo plánovaných termínov.

Karpatská-perla_Vínne-tour_small-199x300IMG_2709-300x225

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarné víkendy sú ako stvorené na objavovanie nových miest. Zažite cestu po vinárstvach, vychutnajte si víno s priateľmi alebo navštívte najznámejšie medovinárstva. To všetko nájdete v Trnave a jej susedných obciach, ktoré skrývajú čarovné vinohrady a vínne pivnice.

Viete, ako chutia vína z regiónu Tirnavia či najlepšia medovina na svete? Od marca do mája môžete stráviť soboty v známom vinárstve Víno Mrva&Stanko alebo v Terra Parna, ktoré spája vinársku tradíciu s modernou architektúrou a malebnými vinicami. Nebude chýbať ani vinárstvo zo skutočného mlyna – Vína z Mlyna, Karpatská perla či rodinné vinárstvo Magula, špecializujúce sa na výrobu bio vína.

Jarné termíny – vínne tour:

MAREC
19. 3. Víno Mrva&Stanko a Terra Parna

APRÍL
23. 4. MAGULA rodinné vinárstvo a Karpatská perla

MÁJ
14. 5. Víno Mrva&Stanko a Karpatská perla
28. 5.  Vína z mlyna a MAGULA rodinné vinárstvo

(Ak máte záujem o iný termín, kontaktujte nás a všetko vybavíme) www.autovili.sk

Sobotná zážitková vínna tour zahŕňa návštevu dvoch vinárstiev v čase od 14.00 – 19.00 h, pričom v každom na vás čaká riadená degustácia šiestich vzoriek vína s pripraveným občerstvením. Zároveň aj prehliadka technologických priestorov, barikových pivníc a dokonca aj privátnych archívov.

Ak máte radšej sladšie nápoje, tak vás poteší návšteva svetovo oceňovaného medovinárstva Apimed. Ochutnať môžete napríklad koreninami zvýraznenú trnavskú medovinu alebo tradičnú čistú staroslovanskú medovinu s vôňou agátu, ihličia našich hôr a lesov. Vaše zmysly jednoznačne opantá aj medovina Barrique, ktorá získala na prestížnej medzinárodnej súťaži v Južnej Kórei ocenenie ,,Najlepšia medovina na svete”.

V sprievode skúseného technológa nahliadnete nielen do technologických priestorov, ale aj do barikovej pivnice a môžete sa tešiť aj na prezentáciu produktov z medu a medovej kozmetiky.

Jarné termíny výletov za medovinou:

APRÍL
Sobota 16. 4.  17.00 – 19.00 hod.

MÁJ
Sobota 21. 5.  17.00 – 19.00 hod

Na vaše otázky odpovie Andrea Tarová 0905 401 997, andrea@autovili.sk

karpatskaperla1-300x200 Mrva_Stanko_pivnica3_small-300x171 Terra-Parna_small_2-300x200 Terra-Parna_small3-300x200 terraparna_small-300x169

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.